Zastanawialiście się kiedyś, gdzie lubiący wędrówki kot się udaje lub czy wróci bezpiecznie do domu? Martwiliście się, że uciekł i wpadł w kłopoty? A może po prostu chcecie zyskać spokój ducha na spacerach lub pieszych wycieczkach z kotem? Jeśli jesteś właścicielem kota, któremu zależy na bezpieczeństwie ulubieńca, lokalizator GPS dla kotów świetnie się do tego nada! Przedstawiamy 5 powodów, aby sprawić kotu lokalizator GPS.

1. Dzięki lokalizatorowi GPS dowiesz się, dokąd chadza Twój kot.

Czy Twój kot jest ciekawski i lubi przygody? Lubi polować w okolicy, przebywając poza domem całymi godzinami, a może dniami? Chcesz wiedzieć, gdzie Twój futrzak się znajduje, kiedy nie przytula się do Twego boku?

Teraz to możliwe dzięki lokalizatorowi Tractive GPS dla kotów. Sprawdzaj pozycję kota w czasie rzeczywistym lub wyświetlaj historię pozycji na mapie. Zawsze wiedz, kiedy Twój ulubieniec jest w pobliżu, czy spędza większość czasu w ukryciu lub śpiąc, czy odwiedza przyjaznego sąsiada lub całymi kilometrami goni zdobycz, przy okazji zaspokajając ciekawość.

Większość kotów przebywa w promieniu jednego hektara od domu1 i nie odbiega dalej, jednak lokalizator GPS umożliwia także odkrywanie ulubionych miejsc zwierzęcia, jak również przekonanie się, czy lubi ono przygody.

2. Nie będziesz się już martwić, że kot zaginie.

Większość właścicieli kotów przekonało się na własnej skórze, jak bardzo można się przestraszyć, kiedy ich ulubieniec się zagubi. A może i Ty masz za sobą takie doświadczenia?

15% kotów gubi się w ciągu 5 lat życia, a niektóre z nich nigdy nie zostają odnalezione.

Animals Journal

Dzięki lokalizatorowi GPS dla kotów nie musisz już się martwić, że Twój koci przyjaciel zaginie.

Wystarczy zadbać, aby to niewielkie urządzenie było naładowane, włączyć je i umieścić na kociej obroży. Kot może sobie biegać, gdzie zechce, a Ty zyskasz spokój ducha. A jeśli nie wróci na kolację, możesz łatwo skorzystać z trybu LIVE, aby sprawdzić, gdzie przebywa i sprowadzić go do domu.

3. Lokalizator dla kota może uratować mu życie.

Korzyści płynące z użytkowania lokalizatora GPS dla kotów nie ograniczają się do możliwości śledzenia zwierzęcia czy zyskiwania spokoju ducha. Lokalizator GPS może ocalić życie waszego ulubieńca. Jako producent najpopularniejszych na świecie lokalizatorów GPS dla kotów słyszeliśmy mnóstwo opowieści o tym, jak nasze urządzenie pozwoliło wydobyć kota z zagrażającej jego życiu opresji. Jako przykład niech posłuży historia Oscara:

We wtorek 20 sierpnia Oscar wskoczył do samochodu i nagle znalazł się 19 km od domu. Dostałam wiadomość, że opuścił bezpieczną strefę i wpadłam w panikę, ponieważ nie rozpoznawałam wyświetlanych ulic. Widziałam, że kot także panikuje, ponieważ niespokojnie biegał dookoła. Wskoczyliśmy ze znajomym do samochodu i pojechaliśmy do miasta. Znaleźliśmy kota dokładnie w tym miejscu, które wskazała aplikacja Tractive — szczęśliwy kot wskoczył mi na ramiona. Zapłakałam ze szczęścia, że się znalazł! A wszystko to dzięki lokalizatorowi Tractive na szyi. Bez tego urządzenia nigdy byśmy nie znaleźli ulubieńca.

Kup lokalizator Tractive GPS CAT

Ponieważ system GPS działa na całym świecie, możesz znaleźć kota w dowolnym miejscu, bez względu na to, gdzie zaginie. Koty przebywające poza domem są często narażone na niebezpieczeństwo, między innymi ataki drapieżników i innych kotów, zranienia, choroby, działanie trujących roślin, ruch samochodów, a nawet utknięcie w jakimś odległym miejscu. Jeśli Twój kot wpadnie w kłopoty, dzięki lokalizatorowi GPS będzie można go niezwłocznie odnaleźć i uratować.

4. Urządzenie pomoże Ci dbać o zdrowie i kondycję kota.

Twój kota nabrał nieco ciała? Wiszący brzuch to najczęstszy znak kociej nadwagi. Właściciel kota powinien dbać o jego zdrowie, śledząc współczynnik kondycji kota. Lokalizator Tractive GPS dla kotów pozwala śledzić, ile czasu kot spędza na ruchu i drzemkach, rejestrować spalone kalorie i nie tylko.

Możesz także porównywać aktywność kota z innymi zwierzętami z kręgu znajomych, sąsiedztwa, rasy czy całego świata. Lokalizator Tractive GPS umożliwia współzawodnictwo, przy okazji pozwalając się upewnić, że kot cieszy się dobrym zdrowie i jest w wysokiej formie.

ekran rankingu grudniowego w aplikacji Tractive GPS

5. Nigdy nie stracisz kontaktu z kotem.

A jaki jest ostatni powód, aby sprawić kotu lokalizator GPS? Urządzenie to zapewnia stałą „łączność” z futrzakiem, wzmacniając wasze rodzinne więzi. Oto przegląd jego funkcji:

  • Twój kot zaginął? Szybko go odnajdziesz, korzystając z trybu LIVE Tracking.
  • Twój kot bawi się na podwórku, podczas gdy Ty przebywasz w domu? Skonfiguruj wirtualną strefę GPS, aby otrzymywać powiadomienia, kiedy zwierzę zbytnio się oddali.
  • Potrzebujesz pomocy w poszukiwaniach kota? Udostępnij pozycję lokalizatora znajomym i rodzinie.
  • Chcesz znaleźć kota, który ukrywa się w domu? Poszukaj jego kryjówek, korzystając z trybu znajdowania.
  • Przebywasz poza domem i chcesz się upewnić, że kot jest bezpieczny? Wystarczy otworzyć aplikację, aby wyświetlić pozycję zwierzęcia w dowolnym momencie.
  • Twój kot zgubił się w ciemności? Dzięki funkcji światła i/lub dźwięku znajdziesz futrzaka nawet w nocy.
  • Zastanawiasz się, co kot porabia całymi dniami? Uzyskuj dane dotyczące zachowania ulubieńca, aby lepiej zrozumieć jego zachowanie.

Przekonaj się, jak działa nowy lokalizator Tractive GPS CAT, oglądając poniższy film:

Przedstawiliśmy 5 powodów, dla których warto sprawić kotu lokalizator GPS! A dlaczego Wy zdecydowaliście się na zakup urządzenia śledzącego GPS?

Kup lokalizator dla kota

Spodobał Ci się ten post? Udostępnij go znajomym!