Na początek przywołajmy główny powód: dzięki lokalizatorowi GPS nie musisz się martwić, że Twój pies zaginie. Oprócz tego urządzenie doskonale się sprawdzi, jeśli pies jest hiperaktywny, szczeniak ciągle ucieka lub pies myśliwski goni wyimaginowaną zwierzynę. A jeśli myślisz: „to mnie nie spotka, bo mój pies jest dobrze wyszkolony”, weź pod uwagę, że nawet najposłuszniejsze psy mogą uciec, gdy się czegoś przestraszą. Innymi słowy, możliwe, że nigdy nie będziesz potrzebować lokalizatora, lecz w awaryjnej sytuacji może on uratować psu życie. Bez względu na sytuację, oto dziesięć powodów, dla których warto sprawić psu lokalizator GPS zapewniający Tobie spokój ducha, a zwierzęciu bezpieczeństwo.

Opakowanie Tractive Lokalizator GPS dla psów

Zawsze wiedz, gdzie jest Twój pies

Śledź każdy krok w czasie rzeczywistym dzięki nieograniczonemu zasięgowi. Otrzymuj alerty, jeśli zwierzę zbytnio się oddali. Dbaj o jego kondycję dzięki funkcji monitorowania aktywności. Umożliwiaj śledzenie psa innym osobom, takim jak opiekunowie zwierząt.

Lokalizator dla psów

Czym jest lokalizator GPS dla psów?

Lokalizator GPS to niewielkie urządzenie przypinane do obroży lub szelek psa umożliwiające śledzenie jego pozycji i podążanie za każdym jego krokiem dzięki użyciu globalnego systemu pozycjonowania (GPS) i innych technologii.

Oprócz pokazywania pozycji psa w czasie rzeczywistym w dowolnym miejscu na świecie, niektóre lokalizatory GPS (takie jak Tractive GPS) zapewniają również funkcję monitorowania aktywności. Oznacza to, że możesz sprawdzać, jak aktywny fizycznie jest Twój ulubieniec, dbać, aby wystarczająco wypoczywał oraz wykrywać wszelkie odstępstwa od normy.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się, jak to działa w przypadku lokalizatora Tractive GPS 👇

Gdy pies jest mistrzem ucieczek.

Dlaczego pies cały czas ucieka? Może być wiele powodów takiego zachowania, ale jedno jest pewne — nie dotyczy to tylko Twojego zwierzęcia. Według badań stowarzyszenia ASPCA 15% właścicieli zwierząt utraciło psa lub kota w ciągu ostatnich pięciu lat1. Niektóre źródła szacują, że nawet 1 na 3 psy gubi się w ciągu życia. Dla wielu właścicieli zwierząt to najważniejszy argument za kupnem lokalizatora GPS — aby nie spotkało to ich ulubieńca.

Tak, chcę śledzić mojego psa!

Mikroczip nie pomoże Ci znaleźć psa.

Pyta nas o to wiele osób: czy mikroczipy dla psów są wyposażone w układ GPS umożliwiający śledzenie zwierzęcia? Odpowiedź na to pytanie brzmi „nie”. Mikroczip umożliwia wyłącznie identyfikację znalezionego psa. Natomiast lokalizator GPS dla psów pozwala śledzić go w czasie rzeczywistym i szybko znajdować.

Dowiedz się więcej na temat różnic między mikroczipami a lokalizatorami GPS dla psów.

Jeśli pies ucieknie lub się zgubi, będzie można go bezpiecznie przyprowadzić do domu — bez polegania na mikroczipach, rozwieszania plakatów z informacją o zaginionym zwierzęciu czy liczenia na pomoc nieznajomych. Dzięki lokalizatorowi GPS możesz po prostu śledzić psa na ekranie telefonu.

brązowy pies biegnący w trawie z piłką tenisową w pysku

Znajdziesz psa bez względu na odległość.

System GPS działa na całym świecie, dlatego nowoczesne lokalizatory GPS pozwalają śledzić psy bez względu na to, gdzie się znajdą. W przeciwieństwie do lokalizatorów Bluetooth (służących do znajdowania przedmiotów, np. AirTag) lokalizatory GPS dla psów mają nieograniczony zasięg, dlatego możesz mieć ulubieńca na oku w dowolnym miejscu. Lokalizator Tractive GPS zapewnia również funkcję trybu znajdowania służącą do namierzania psa znajdującego się w niewielkiej odległości. To idealne rozwiązanie do domu lub miejsca o słabym sygnale GPS.

Psa łatwo przestraszyć.

Przestraszony pies jest bardziej skory do ucieczki, dlatego właśnie wiele psów ginie w Sylwestra lub w amerykańskim Dniu Niepodległości 4 lipca2. Psy często boją się fajerwerków i innych hałasów, lecz instynkt ucieczki mogą wywołać również inne czynniki. Jeśli wiesz, że Twojego psa łatwo przestraszyć, lokalizator GPS będzie dobrym środkiem zaradczym. Możesz nie być w stanie przewidzieć, kiedy pies rzuci się do ucieczki, jednak od razu zobaczysz, dokąd uciekł.

Zadbasz o kondycję psa.

Czy wiesz, że niektóre lokalizatory GPS dla psów zapewniają funkcję monitorowania aktywności? Dzięki temu możesz:

  • Ustawiać cele aktywności, aby zapewniać psu wystarczającą ilość ćwiczeń.
  • Sprawdzać, jak długo pies wypoczywa każdego dnia.
  • Zdobywać odznaki, bić osobiste rekordy i razem ze zwierzęciem dbać o zdrowie.
  • Udostępniać informacje na temat postępów i porównywać aktywność z innymi zwierzętami… a także stanąć do zawodów ze znajomymi!
  • Śledzić wszelką aktywność psa z jednego miejsca.
  • Zainspirować się do dbania o właściwą wagę psa.
brązowy pies z lokalizatorem oraz aplikacja Tractive GPS na pierwszym planie

Znajdziesz psa w ciemności.

Czy Twój pies kiedykolwiek zgubił się na wieczornym spacerze lub wybiegł z domu przed świtem? Dzięki lokalizatorowi GPS dla psów znajdziesz go nawet w najgłębszych ciemnościach. Lokalizatory Tractive GPS są wyposażone w funkcje światła i dźwięku uruchamiane jednym dotknięciem. Pozwolimy sobie zacytować jednego z naszych użytkowników: „to szczególnie użytecznie, kiedy Twój pies jest czarny jak noc”!

Dowiesz się, jeśli pies wymknie się z domu.

Fizycznie ogrodzenia są skuteczne, ale czasami nie powstrzymają żądnego przygód psa, który potrafi zrobić podkop. Stosowanie obroży elektronicznych jest nieetyczne, gdyż nie tylko zadają psu ból, lecz również sprawiają, że łatwiej go przestraszyć lub zaniepokoić.

Co więc zrobić? To łatwe.

Ustaw wirtualną strefę obejmującą dom i podwórko lub dowolne miejsce, które uznasz za bezpieczne. Lokalizator Tractive GPS powiadomi Cię, kiedy pies opuści tę strefę lub do niej powróci.

Pies będzie mógł biegać bez smyczy.

Należy wspomnieć, że w niektórych krajach obowiązują przepisy dotyczące prowadzenia zwierząt na smyczy, co może oznaczać, że nie wolno spuszczać z niej psa. Nie obowiązują one jednak wszędzie. Psy bez smyczy mogą cieszyć się wolnością i zachowywać zdrowie dzięki aktywności fizycznej. Dzięki temu w 100% będą mogły zachowywać się naturalnie.

Oczywiście najwyższy priorytet ma zapewnienia bezpieczeństwa ludziom — Tobie i innym osobom w pobliżu — jak również samemu psu. Zanim spuścisz go ze smyczy, upewnij się, że nikomu nie zagrozi. Przestrzegaj lokalnych przepisów w tym zakresie i załóż psu lokalizator GPS, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo, a sobie spokój ducha.

Będziesz mieć pewność, że pies jest bezpieczny.

Wiele osób twierdzi, że najważniejszym celem stosowania lokalizatorów GPS, oprócz samego śledzenia zwierząt, jest zapewnianie spokoju ducha ich właścicielom. Jeśli często martwisz się o ulubieńca lub niespokojnie zastanawiasz się, dokąd pies pobiegł i czy nie jest w niebezpieczeństwie, lokalizator GPS doskonale Ci posłuży.

Mimo że spokój ducha nie ma ceny, urządzenie nie musi być drogie. Możesz zapewnić psu bezpieczeństwo za cenę lokalizatora Tractive GPS oraz abonamentu, którego miesięczny koszt jest porównywalny z ceną kawy z ciastkiem.

Kup lokalizator Tractive GPS

mężczyzna z psem na spacerze

Wygodne w noszeniu urządzenie może ocalić życie psu.

Przedstawiliśmy wiele powodów, dla których warto sprawić psu lokalizator GPS. Musimy jeszcze dodać do tej listy jeden niezwykle istotny powód. Lokalizator GPS może uratować życie Twojego psa, tak jak to miało miejsce w przypadku poniższych użytkowników lokalizatora Tractive GPS:

Kupiliśmy lokalizatory Tractive GPS dla naszych dwóch lubiących wędrówki psów. Urządzenie uratowało już życie jednego z nich. Nasza suczka zaklinowała się w norze w ziemi i nie mogła się wydostać. Na szczęście lokalizator zaprowadził mnie wprost do niej. Inaczej byśmy jej nie znaleźli. — Heather

Używamy lokalizatora Tractive od mniej więcej 2 lat, urządzenie przydaje się codziennie. Lokalizator uratował życie mojego psa już kilka razy, między innymi kiedy utknął w miejscu oddalonym od zauważalnej ścieżki. Lokalizator Tractive DOG to wspaniały produkt. Bez wahania mogę przyznać firmie Tractive 5 gwiazdek! — Andrew

Lokalizator dwukrotnie ocalił życie naszego border collie, kiedy pies wybrał się zwiedzać farmę naszego sąsiada. Nasz Molson lubi również grupowe spacery z opiekunem — kiedy nosi lokalizator Tractive, nie musimy się martwić, że czegoś się przestraszy, ucieknie i zaginie. — Chantal

Mieszkamy obok rezerwatu i często wyprowadzamy psy bez smyczy. Jeden z nich, Marley, lubi daleko odbiegać. Lokalizator Tractive GPS na obroży właściwie uratował mu życie. Urządzenie jest bardzo dokładne, a odbiornik działa nawet głęboko w lesie. Z całego serca dziękujemy firmie Tractive za stworzenie tak solidnego produktu. — Toothurty11

Lokalizator uratował naszego szczeniaka i psa-seniora. Kiedy szczeniak oddalił się od domu, ktoś był na tyle dobry, aby zabrać go z drogi i przechować u siebie — w ciągu kilku minut mogliśmy zapukać do jego drzwi i odebrać ulubieńca. Starszy pies odbiegł na wzgórza i zagubił się pośród szalejącej burzy. Urządzenie zaprowadziło nas na pole, po którym bezradnie biegał. Niesamowicie się ucieszył, kiedy nas zobaczył! To moja NAJLEPSZA inwestycja w życiu. — Lori

Odkryj lokalizator Tractive GPS DOG

Przedstawiliśmy 10 powodów, dla których naszym zdaniem warto sprawić psu lokalizator GPS! Aby dowiedzieć się więcej na temat śledzenia psa od doświadczonego użytkownika tego urządzenia, obejrzyj poniższy film.


Spodobał Ci się ten post? Udostępnij go znajomym lub subskrybuj biuletyn Tractive, aby dowiadywać się o specjalnych ofertach oraz uzyskiwać najnowsze wiadomości i porady.